Přejít na obsah

Výchozí poznámky k fakturám v dané sekci

Počet zobrazení: 1283 1 min čtení

V BitFaktuře je možné vytvořit výchozí poznámku k fakturám s různým obsahem pro jednotlivá oddělení. Je potřeba udělat následující:

  • přejděte do Nastavení > Údaje společnosti;
  • pomocí ozubeného kolečka stiskněte tlačítko Editovat u vybraného úseku (nebo začněte vytvářet nový úsek pomocí tlačítka Přidat nový úsek);
  • v části Výchozí poznámky k fakturám zapište obsah dle vašeho výběru;
  • stiskněte tlačítko Uložit.
Od této chvíle se takový obsah objeví na každé faktuře vystavené v rámci tohoto oddělení, tedy takový obsah lze nastavit pro každé oddělení zvlášť. Do tohoto pole lze zahrnout informace potřebné pro danou společnost nebo uživatele, které nemají místo v jiných oknech při úpravě faktury, např. dodatečná adresa pobočky společnosti, informační poznámka pro danou skupinu zákazníků nebo poznámky na základě úkonů z konkrétního kódu.

Byl tento příspěvek užitečný?

Sdílet

Komentáře